Перше число в 4 рази більше за друге. Якщо від першого числа відняти 10, а до другого додати 5, то

отримаємо рівні числа. Знайти задані числа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Воинова Ярослава.

Ответ:

Первое число = 20

Второе число = 5

Пошаговое объяснение:

4х - первое число

х - второе число

4х-10 = х+5

4х - х = 10+5

3х = 15

х = 15:3

х = 5 - второе число

4*5 = 20 - первое число