ТАЛДАУ Есепті оқы.Үстелде 30 қызыл текше және одан5 есе кем жасыл текше жатыр. Оларды әрқорапқа 6

текшеден бөліп салу керек.Есептеуді орындай отырып, сен нені білеаласың?30:530:5:636:630 + 30 : 5​

Ответы на вопрос

Отвечает Фалько Матвей.

Ответ:30÷5=6

30+6=36

36÷6=6

Жауабы:әр қорапта 6 текше

Пошаговое объяснение: