У класі 20 учнів на уроці працювало 85% учнів скільки учнів працювало на уроці


Ответы на вопрос

Отвечает Буравлёва Полина.

Ответ:

17

Пошаговое объяснение:

Надо найти процент от числа

(20*85)/100= 1700/100=17 учеников работало на уроке