У саду росте 54 дереа.Шосту частину всіх дерев становлять груші а решту яблуні. На скільки більше

в саду яблунь ніж груш?

Ответы на вопрос

Отвечает Пархоменко Николай.

Ответ:в саду на 36 яблунбь більше гіж груш

Пошаговое объяснение:

1) 54× 1/6=9(груш)

2) 54-9=45(яблунь)

3) 45-9=36(дерев)