Обчислити значення виразу 2(х+у)хс,якщо х=4.8;у=5,2;с=6,3. Допоможіть потрібно розписати


Ответы на вопрос

Отвечает Платонова Ульяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2(4,8+5,2)4,8*6,3=

2*10*4,8*6,3=604,8