Від села до міста легкова машина доїхала за 2 год, а вантажна – за 5 год. Знайдіть швидкість руху

кожної машини, якщо швидкість вантажівки на 48 км/год менша від швидкості легкової машини.

Ответы на вопрос

Отвечает Полюгова Анастасия.

Ответ:

32км/ч, 80км/ч

Пошаговое объяснение:

Пусть скорость грузовика xкм/ч, тогда машины x+48км/ч. Составим уравнение:

2(х+48)=5х

2х+96=5х

3х=96

х=32км/ч

х+48=80км/ч