Знайдіть корені рівняння 0,4(х-3)=0,5(4+х)виберіть всі правильні вирази


Ответы на вопрос

Отвечает Панюшкин Илья.

Ответ:

0.4х-1.2=2+0.5х

0.4х-0.5х=2+1.2

-0.1х=3.2

х=-32

Отвечает Бакытжан Ерасыл.

Відповідь:

Х=-32

Покрокове пояснення:

0,4х-1,2=2+0,5х

0,4х-0,5х=2+1,2

-0,1х=3,2

Х=-31