Визначте ширину і довжину прямокутника , P= 36 см. якщо ширина = х см, а довжина = (2х +3)см


Ответы на вопрос

Отвечает Чистякова Настя.

Ответ: 5; 13

Пошаговое объяснение:

1. 36 = 2 ( х + 2х + 3 )

3х + 3 = 18

3х = 15

х = 5 ( см ) - ширина

2. 2 * 5 + 3 = 13 ( см ) - довжина