З Києва і Сум одночасно назустріч один одному виїхали 2 поїзди пасажирський і товарний. Через 3

години відстань між ними зменшилась до 120 км. Яка швидкість товарного поїзда, якщо пасажирьській поїзд їхав із швидкістю 60км/год, а відстань від Києва До Сум дорівнює 420 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Бессолицын Лёва.

Ответ:

1)420-120=300км-проехали за 3 часа.

2)60*3=180км-проехал пассажирский за 3 часа.

3)300-180=120км-проехал товарный за 3 часа.

4)120:3=40км\ч-скорость товарного

Отвечает Никулин Артём.

Ответ:

40 ( км/год )

Пошаговое объяснение:

1) 60*3=180 ( км ) - проехал пассажирский поезд за 3 часа

2) 420-(180+120)= 120 ( км ) - проехал товарный через 3 часа

3) 120:3=40 (км/год) - скорость товарного