Мишко читав щодня на канікулах по 15 сторінок, а Іван - по 12 сторінок. Тому одну й ту саму книжку

Мишко прочитав на один день раніше, ніж Іван. Скільки сторінок у книжці?

Ответы на вопрос

Отвечает Лёша Лёша.

Ответ:

У книжці 60 сторінок

Пошаговое объяснение:

Мишко - 15 сторінок/день

Іван - 12 сторінок/день

Розв'язання

15*4 = 60 - Мишко за 4 дня прочитав 60 сторінок

12*4 = 48 Іван за 4 дня прочитав 48 сторінок

48+12 = 60 Тоді Іван прочитав за 5-ий день 60 сторінок

Отвечает Мирная Карина.

Відповідь:

60 сторінок

Пошаговое объяснение:

1)15 - 12 = 3

2) 12 : 3 = 4

3) 15 *  4 = 60 - Мишко

4) 12 * 4 = 48 + 12 = 60 - Іван