У двох ящиках будо порівну яблук. Після того як з першого ящика взали 30 яблук, аз другого-50, то в

першому ящику яблук стало утричі бильшу, нж у другому. Скльки яблук було в кожному ящику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Стёпа.

Ответ:60 кг у першому та 60 кг у другому

Пошаговое объяснение:нехай х-кілсть яблук в ящику

Тоді х-30=3(х-50)

х-30=3х-150

2х=120,

х=60