Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 8,8. Знайди ці числа, якщо одне з них на 2,3 більше

другого. Менше число дорівнює Більше число дорівнює

Ответы на вопрос

Отвечает Тагирова Расиля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(x+2.3x):2=8.8\\x+2.3x=8.8*2\\3.3x=17.6\\x=17.6:3.3\\x=\frac{17.6}{3.3}\\\\2.3x=2.3*\frac{17.6}{3.3}=\frac{40.48}{3.3}