На верхній полиці в 3 рази більше ,ніж на нижній. Після того,як з верхньой полиці зняли 15 книг ,а

на нижню добавили 11 книг на обох полицях стало порівно .Скільки було книг спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Солдатова Варя.

Ответ:

На нижній полиці х книжок

На верхній полиці 3х книжок

складаємо рівняння

(3х-15)=(х+11)

3х-х=11+15

2х=26

х=26/2

х=13 книжок на нижній полиці

13*3=39 книжок на верхній полиці

Пошаговое объяснение: