Сума трьох чисел дорівнює 81. Знайдіть їх середнє арифметичне​


Ответы на вопрос

Отвечает Плеханова Ангелина.

Ответ:27

Пошаговое объяснение:

х+у+z=81.

ср.    арифметическое       (х+у+z)/3=81/3=27