Запиши дроби у порядку спадання П’ять сьомих, чотири шостих, сім восьмих, дві дев’ятих, шість

десятих.

Ответы на вопрос

Отвечает Потапова Алиса.
Приблизительно:
5/7 = 0,71
4/6 = 0,(6)
7/8 = 0,87
2/9 = 0,(2)
6/10 = 0,6
Соответственно, 7/8, 5/7, 4/6, 6/10, 2/9