У скільки разів збільшиться дохід, якщо його збільшити на 300%


Ответы на вопрос

Отвечает Далгатов Керим.

Ответ:

300 \div 100 = 3

Ответ: в 3 раза

Отвечает Маковкин Виктор.

Ответ:

припустимо людина отримувала 100 гривень. 100-100%. 100*300/100=30000/100=300гривень

х-300%. это 300%

значить при збільшенні на 300% доход збільшиться в 400/100 = 4 рази

Пошаговое объяснение:

благаю відзнач моя відповідь як кращий