Обчисліть площу квадрата, побудованого на діагоналі рівнобічної трапеції, якщо основи трапеції

дорівнюють √3 см і 4√3 см, а бічна сторона - 3 см

Ответы на вопрос

Отвечает Кучковский Кирилл.

Відповідь:

 21 см^2

Покрокове пояснення:

    З того, що трапеція у нас рівнобічна її діагональ може дорівнювати цій формулі:

d=\sqrt{c^{2}+a*b };

   Тоді, коли у нас квадрат ( за умовою ), то

S=d^{2}, де d - діагональ трапеції, сторона квадрата.

    Звідси, S= \sqrt{c^{2}+a*b } ^{2}=\sqrt{3^{2}+\sqrt{3} *4*\sqrt{3}  }^{2}=\sqrt{9+4*3} ^{2}=\sqrt{9+12} ^{2}=\sqrt{21} ^{2}= 21 (см^2)