Земельна ділянка має прямокутну форму розмірами 50 м і 30 м завдовжки. Всередині будується будинок,

який займає прямокутну поверхню завдовжки 20 м і шириною 8 м. Обчисліть площу землі, залишеної вільною.

Ответы на вопрос

Отвечает Ейсмонт Егор.
Спочатку знайдемо загальну площу ділянки:
1) 50*30= 1500 (м2)
Далі знаходимо площу, що займає будинок:
2) 20*8= 160 (м2)
І тепер можна обрахувати площу землі, залишеною вільною, знайшовши різницю між загальною площею землі та тією, яку займає будинок:
3) 1500-160=1340(м2)