Із одного селища до іншого виїхали одночасно двоє велосипедистів зі швидкостями 15 км/год і 24

км/год. Через2,5 години один велосипедист прибув до іншого селища. Скільки кілометрів ще залишилось проїхати другому велосипедисту, щоб дістатися другого селища?

Ответы на вопрос

Отвечает Бадритдинов Рустам.

Відповідь:

22,5 км

Покрокове пояснення:

24 * 2.5 = 60 км відстань між селами

15 * 2.5 = 37.5 км проїхав перший

60 - 37.5 = 22,5 км