З одного селища в друге виїхали одночасно велосипедист зі швидкістю 10 км/год і мотоцикліст зі

швидкістю 55 км год. Через 0,8 год мотоцикліст прибув у друге селище. Скільки часу, знадобиться велосипедисту, щоб приїхати в друге селище,​

Ответы на вопрос

Отвечает Черных Софья.

Відповідь:

Нехай відстань між селищами дорівнює D км, а час, який їде мотоцикліст, дорівнює t год.

За умовою задачі, швидкість мотоцикліста дорівнює 55 км/год, а час, який він їхав, дорівнює 0,8 год:

55 = D / 0,8

D = 55 * 0,8 = 44

Отже, відстань між селищами дорівнює 44 км.

Тепер можна використати ту ж формулу, щоб знайти час, який велосипедист пройде:

10 = 44 / t

t = 44 / 10 = 4,4

Отже, велосипедисту знадобиться 4,4 години, щоб дістатися в друге селище.

Покрокове пояснення: