Скількома способами можна вибрати делегацію в складі трьох осіб, якщо на нараді присутні 32

представника?

Ответы на вопрос

Отвечает Алтымышев Жоомарт.

Відповідь:

5425

Покрокове пояснення:

С(3,32)=32!/(3!29!)=30×31×32/6=5×31×32=5425