У двох цехах 164 робітники.Скільки людей працює в кожному цеху,якщо у першому цеху робітників у 3

разибільше,ніж у другому?

Ответы на вопрос

Отвечает Киселев Дмитрий.

Ответ:

Нехай у другому цеху працює x робітників, тоді у першому цеху - 3х

Складаємо рівняння:

3х + х = 164

4х = 164

х = 164 : 4

х = 41

Отже, у другому цеху працює 41 робітник, а у першому 3 × 41 = 123 робітника

Отвечает Васильев Андрей.

Нехай у другому цеху працює x робітників, тоді у першому - 3x. Разом 164 робітники.

Складаємо рівняння :

3x + x = 164

4x = 164

x = 164 : 4

x = 41

У другому цеху працює 41 робітник, а у першому 3•41 = 123 робітники