За три дня учні школи зібрали 350кг макалатури. Першего дня вони назбирала 80 кг. Другого

дня2/5усієї макалатури. Скільки кг макалатури зібрали учні третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Калын Елена.

Ответ:

На 3 день 130 кг макулатуры.

Пошаговое объяснение:

1 день - 80 кг

350÷5×2=140кг - 2 день

140+80=220кг - за 2 дня

350-220=130 кг - 3 день

Отвечает Дзюбак Анастасія.

Ответ: 130кг.

Пошаговое объяснение

1-ый день 80кг

2-ой - 2/5 от 350 - 140кг

3-ий - 350 - (80+140) = 130кг