Розв'яжи задачу: Периметр прямокутної ділянки 296 м, в довжина - 96 м. Знайди площу ділянки Буду

очень благодарна за ответ

Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмина Катя.

Ответ:

1)96*2=192(м) - 2 довжини;

2)296-192=104(м) - 2ширини;

3)104:2=52(м) - ширина;

4)96* 52=4992(м²)

Відповідь:площа 4992 м²