З двох мист, видстань миж якими становить 441,3км,одночасно назустрич один одному выехали два

легкових автомобиля. Швыдкисть одного з них доривнюе 72,3км/год,а Швыдкисть иншого 74,8км/год.Через сколько часов автомобили зустринються

Ответы на вопрос

Отвечает Kurenbek Damilya.

Ответ:

72,3+74,8=147,1км швидкість обох за 1 годину

441,3÷147,1=3 (год) зустрінуться