Розв'яжіть будь ласка ріняння,дуже дуже потрібно 3 (у+1)-6 (1-у)=6


Ответы на вопрос

Отвечает Скляревский Миша.

Ответ:

3у+3-6+6у=6

9у-3=6

9у=6+3

9у=9

у=1

Пошаговое объяснение: