Які із пар чисел з двома змінними є розвязком рівняння 2x-3y=18 А(0,-6) Б(-9,0) В (-1,3)


Ответы на вопрос

Отвечает Солдатов Паша.

Ответ:

А(0;-6)

Пошаговое объяснение:

2х0-3х(-6)=0+18=18