у кошику двічі більше яблук ніж на тарілці після того сторінки переклали до кошку на яблуко то

яблука дістало утричі менше ніж у кошику Скільки яблук з початком тарілці і в кошику​

Ответы на вопрос

Отвечает Дільна Діана.

Ответ:

У тарільці х яблук

тоді у  кошику 2х яблук

складаємо рівняння

(2х+1)=(х-1)*3

2х+1=3х-3

3х-2х=1+3

х=4 яблук у тарільці

4*2=8 у кошику яблук

5х-3х=12+4

2х=16

х=8 яблук у кошику

8*5=40 яблук у мішку

Пошаговое объяснение: