9у²+18у+8=0 розв'язати квадратне рівняння, виділенням квадрата двочлена


Ответы на вопрос

Отвечает Доровский Алексей.

Ответ:

9 {y}^{2}  + 18y + 8 = 0 \\ d1 =  \frac{18}{2}  - 9 \times 8 = 9 = ( +  - 3)^{2}  \\ y1 =    \frac{  - \frac{18}{2} + 3 }{9}  =  -  \frac{2}{3}  \\ y2 =   \frac{ -  \frac{18}{2}  - 3 }{9}  =   - \frac{12}{9}  =  -  \frac{4}{3}