40-32: (12-8) осыны шығарып беретін адам бар ма? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Чурилова Наташа.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение:

1. 12-8=4

2.32\4=8

3. 40-8=32

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1)12-8=4

2)32:4=8

3)40-8=32