У колі проведено хорду завдовжки 24 дм, яка розташована на

відстані 9 дм від центра кола.  π =3,14знайдіть довжину кола ​​

Ответы на вопрос

Отвечает Луців Іра.

Ответ: 706,5

Пошаговое объяснение:

Найдём радиус окружности: r = √9^2+(24:2)^2 = √81+144 = √225 = 15

Площадь круга: S=π*r*r=3,14*15*15=225*3,14=706,5