Одна сторона трикутника на 9 см менша від другої і в 2 рази менша від третьої. Знайдіть сторони

трикутника, якщо його переметр дорівнює 105 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Шарейко Ирина.

Ответ:

24, 33, 48

Пошаговое объяснение:

X+X+9+2X=105

4X+9=105

4X=96

X= 24- 1 сторона

24+9= 33- 2 сторона

24×2= 48- 3 сторона