ПОМОГИТЕ! Марійка помножила число: -2,5 на 5, а Петрик поділив число: 2,5 на якесь число, при

цьому вони отримали однаковий результат. На яке число ділив Петрик?

Ответы на вопрос

Отвечает Бабийчук Любовь.

Ответ:-5

Пошаговое объяснение:

-2,5*5=-12,5 = число яке вийшло

А далі можна робити рівняння

2,5/х=12,5

х=2,5/12,5

х=-5

2,5/(-5)=12,5