Човен плив 1.4 год за течією річки і 2.2 год проти течії який шлях подолав човен за весь час

руху,якщо швидкість течії дорівнює 1.7 км год а власна швидкість човна 19.8 км год

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметжан Шынтас.

19.8+1.7=21.5

21.5*1.4=30.1

19.8-1.7=18.1

18.1*2.2=39.82

39.82+30.1=69.92