Максим назбирав 15 маленьких шишок і 30 великих.Усі шишки він поклав у 5 коробок порівну в

кожну.Скільки шишок поклав Максим у кожну коробку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Катерина.

Ответ:

Удачного дня что  бы не болела(л)

Пошаговое объяснение:

1) 15 + 30 = 45 (ш.) — всього;

2) 45 : 5 = 9 (ш.) — в 1 коробку.

Відповідь: 9 шишок поклав Максим в кожну коробку.