У скільки разів корінь рівняння 9х-26=30-5х менший від кореня рівняння 9-8(х+4)=9-12х з розв’язками

рівнянь

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Марк.

Ответ:

9х-26=30-5х

9х+5х=30+26

14х=56

х=56:14

х=4

Проверка:

9*4-26=30-5*4

36-26=30-20

10=10

Верно!

9-8*(х+4)=9-12х

9-8х-32=9-12х

-8х+12х=9-9+32

4х=32

х=32:4

х=8

Проверка:

9-8*(8+4)=9-12*8

9-8*12=9-96

9-96=9-96

-87=-87

Верно!

Во сколько раз корень первого уравнения меньше корня второго уравнения?

х₁=4

х₂=8

х₂:х₁=8:4=2 раза.