Сырым мен Əлия Қазақстанның көрікті жерлерін аралап қайтты.Есептеуді тиімді тәсілмен орында

.Өрнектердің мәнін өсу ретімен ата.Сонда балалардың бұл орындарда қандай ретпен болғанын анықтайтын. 4+4+4+4+4 11+3+7+9 31+19+14+36 25+20+5 20+5+15+20 21+24+9+16 18+23+22+17 10+10+10+10 52+17+18+3 шарт құру керек екен

Ответы на вопрос

Отвечает Распопов Егор.

Ответ: Решить примеры рационально. Ответы расставить по возрастающей.

Есептін мəнің өсу ретімен қою.

20; 30;

40; 50; 60; 70; 80; 90;

100.

Пошаговое объяснение:

4+4+4+4+4=4×5=20

11+3+7×9=(11+9)+(7+3)=30

10+10+10+10=40

25+20+5=25+5+20=50

20+5+15+20=(20+20)+(15+5)=60

21+24+9+16=(21+9)+(24+16)=70

18+23+22+17=(23+17)+(22+18)=80

52+17+18+3=(52+18)+(17+3)=90

31+19+14+36= (31+19)+(36+14)=100