За перше півріччя Петрик і Юрко отримали разом 43 оцінки «12» з математики, причому Петрик отримав

на 9 таких оцінок більше, ніж Юрко. Скільки оцінок «12» отримав кожен хлопчик?

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Евгений.

Відповідь:

17 і 26

Покрокове пояснення:

1) 43-9=34

2) 34/2=17 ( це отримав Юрко)

3) 17+9=26 ( це отримав Петро)