допоможіть будь-ласка На двох полицях було поровну книг., після того як з першоі взяли 8 книг, а з

другоі 24 книги, на першій полиці стало книг в 3 рази більше, ніж на другій. Скільки книг було на кожній полиці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ксюша.

Пусть на каждой полке было по х книг (поровну). Уравнение:

(х - 24) · 3 = х - 8

3х - 72 = х - 8

3х - х = 72 - 8

2х = 64

х = 64 : 2

х = 32

Вiдповiдь: по 32 книг було на кожнiй полицi.