Сократите дробь 10/15 Объясните мне как это делать


Ответы на вопрос

Отвечает Сафина Рената.

Пошаговое объяснение:

10/15=5/5*2/3=2/3

Щоб скоротити дріб потрібно знайти найбільший спільний дільник її чисельника і знаменника,а потім поділити чисельник і знаменник дробу на це число.

Отвечает Кузьменко Павел.

Ответ:

 \frac{10}{15}  =  \frac{2 \times 5}{3 \times 5}  =  \frac{2}{3}