Знайдіть відстань між точками A і B та координати середини відрізка AB, якщо A(-1;3) і B(4;-9)​


Ответы на вопрос

Отвечает Пальниченко Олеся.

Ответ:

13 и (\frac{3}{2};2) соответственно

Пошаговое объяснение:

Расстояние между точками :

\sqrt{(4-(-1))^2(-9-3) ^2}  = \sqrt{25+144} = \sqrt{169}  = 13

Координаты середины отрезка :

x = \frac{-1+4}{2} = \frac{3}{2} \\y = \frac{3-9}{2} = \frac{-6}{2} = -3