знайти гострі кути прямокутного трикутника якщо один з них на 16 градусів менший за другий с

решением

Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай кут1 = х кут 2 х+16, то складаємо рівняння:

х+х+16=90

2×=90-16

2×=74

×=74/2

×=37

ОТЖЕ, кут1 = 37 кут 2 37+16=53