Срочно. Дам 30 балів Розв‘яжіть за формулою коренів квадратного рівняння ​


Ответы на вопрос

Отвечает Михальчик Никита.

6/х²-12/х=3       х≠0

6-12х=3х²

х²+4х-2=0

D=16+4=20=(2√5)²

х₁=(-4+2√5)/2=√5-2

х₂=(-4-2√5)/2=-√5-2