Велосипедист і вершник рухалися з однаковою швидкістю. Перший був у дорозі 20 хв, а другий 25 хв.

Велосипедист проїхав на 1 км менше. Яка швидкість кожного з них?Допоможіть будь ласка терміново!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Камыно Ксюша.

Відповідь:

Нехай швидкість х км / год. складемо рівняння

х * 20/60 + 1 = х * 25/60

х * 5/60 = 1

х * 1/12 = 1

х = 12 км / год

Покрокове пояснення: