При яких значеннях х значення виразу 0,5х+3 буде у два рази більшеніж значення виразу 0,3х-0,4?​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,5х+3 = 2*(0,3х-0,4)

0,5x + 3 = 0,6x - 0,8

0,6x - 0,5x = 3 + 0,8

0,1x = 3,8

x = 3,8 : 0,1

x = 38

при х=38