Б) Бөлме өсімдіктерін суғару үшін 5 литрлік 3 ыдыс және 10 литрлік 2 ыдыс су жұмсалды. Бөлме

өсімдіктерін суғаруүшін барлығы неше литр су жұмсалды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Седой Макс.

Ответ:

Всего 35 литров воды.

Пошаговое объяснение:

Для полива комнатных растений уходит 3 ёмкости с водой по 5 литров и 2 ёмкости по 10 литров. Сколько всего нужно воды.

3 ыдыс- 5л- ден

2ыдыс- 10л-ден

Барлығы -? л су

5×3=15(л)

10×2=20(л)

20+15=35(л) - всего (барлығы)

Ж: барлығы 35литр су қажет.