Знайдіть скалярний добуток векторів 1) а (-4; 3; 2) і b (0; 1; -8).2) с (1; -2; -3) і d (2; 1;

-1)​

Ответы на вопрос

Отвечает Ховрич Данил.

Відповідь: 1) скалярний добуток векторів a і b = -13

2) скалярний добуток векторів c і d = 3

1) вектор a × вектор b = - 4 × 0 + 3 × 1 + 2 × (-8) = 0 + 3 - 16 = -13

2) вектор c × вектор d = 1 × 2 + (-2) × 1 + (-3) × (-1) = 2 - 2 + 3 = 3