Функцію задано формулою у=а х-b 1)знайти значення функції при абсцисі - 2 2) знайти значення

аргументу при ординат 3

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарёв Иван.

Ответ:

подставляем

1) у=2а-b

2) 3=ax-b, 3+b=ax, x=(3+b)/a

Отвечает Давыдов Владимир.

Ответ:

подставляем

1) у=2а-b

2) 3=ax-b, 3+b=ax, x=(3+b)/a