Розв"язати рівняння 4(x – 7) – 10 = 2 – 3(-x + 1). Розв"язати рівняння 0,4х = 0,6(45 - х)

(6/5)x-9=(-4/5)x+4 При якому значенні х вирази 5(2-х) і -2(3х+1) набувають рівних значень 10. Розв"язяти рівняння 4(х-2)+2х=-2(-3х+4)

Ответы на вопрос

Отвечает Тимина Милана.

Ответ:37

Пошаговое объяснение:

4(х-7)-10=2-3(-х+1)

4х-28-10=2+3х-3

4х-3х=2+28+10-3

Х=37