Скільки сторін та діагоналей має опуклий многокутник, кожен кут якого дорівнює 108°?


Ответы на вопрос

Отвечает Черных Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

180° × (n-2) = n×108°

180°n - 360 = 108°n

180°n-108°n = 360

72°n = 360

n= 360 : 72

n = 5 сторін.